Technologia wykonania domów drewnianych

Dziś też warto wznosić budynki z drewna i to nie tylko z przywiązania do tradycji. Jest, bowiem wiele lepszych argumentów, które za tym przemawiają: bardzo dobrze wpływają na zdrowie i samopoczucie, ich ściany dobrze chronią przed hałasem, zapewniaja naturalną klimatyzację, bale grubsze niż 20 cm zapewniają odpowiednią izolacyjność termiczną ścian bez konieczności ocieplania domu, budowa trwa krótko i nie jest przeplatana zbyt wieloma przerwami technologicznymi.


Przed przystąpienie do realizacji projektu, elementy drewniane budynku są sezonowane, suszone oraz impregnowanie dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne, owady i grzyby.


Domy wykonujemy z bali o grubościach od 40 mm. Ściany wykonujemy z pojedynczego bala, który może być docieplony od wewnątrz oraz z podwójnego bala docieplonego wełną mineralną pomiędzy balami.


Oferujemy gotowe zestawy montażowe domów mieszkalnych całorocznych w następujących standardach wykończenia:Montaż domu jednorodzinnego w stanie surowym zamkniętym - to okres 4 - 8 tygodni. Montaż domu "pod klucz" - to okres do 3 miesięcy.

Created & Copyright by Fiore-Design & Izzcom